MADE IN ITALY

PO - PÁ 9:00 - 18:00

Vanessa

ICON
Kod. produktu: KEFPP010303

2490 Kč

Produkt je již vyprodán.
Níže naleznete produkty ze stejné kategorie.

STYLE: ICON

ROZMĚRY: 38 x 28 x 14

DÉLKA UCHA: 38 cm nebo 56 cm

MATERIAL: EVA

IOAMO,  to jsou nové trendy kabelky, které jsou originální a nepřehlédnutelné! Přitažlivá italská značka s nádechem luxusu! Neváhejte a směle vybírejte na našem eshopu, je opravdu z čeho. Bezpočet osobitých kabelek, které mají svoje kouzlou, Vás chytí a již nepustí!

Vanessa je výrazná a smyslná kabelka, kterou si rozhodně nenechejte ujít! Jestli chcete být středem pozornosti a užívat si tento ojedinělý a nádherný kousek každý den, neváhejte! Úžasná kombinace bílé a černé, doplněné výraznou červenou, která vše podtrhne a Vás rozzáří do daleka. Celkový dojem kabelky je velice přitažlivý a originální. Lehká, praktická a dokonalá! 

Vnitřní kabelka je vyrobená z polyesteru. Uzavírá se na zip. Uvnitř kabelky dvě menší kapsičky bez zipu.

Vnější kabelka slouží jako obal. Rukojeť a vnější kabelka jsou z materiálu EVA, který má vynikající vlastnosti. Rukojeť lze prodloužit. Kabelku můžete nosit jak v ruce, tak i přes rameno.

Materiál EVA neboli polymer má síťovanou strukturu, což mu propůjčuje určité specifické vlastnosti: nepromokavost, odolnost proti UV záření, nízkoteplotní houževnatost, odolnost proti stresu, odolnost proti trhlinám. Snadno se udržuje. Stačí použít vodu a hadřík.

VYROBENO V ITALII

KAŽDÁ JE UNIKÁTNÍ

IOAMO ZNAMENÁ MILUJI

EXPRESNÍ DORUČENÍ