MADE IN ITALY

PO - PÁ 9:00 - 18:00

Podzimní trendy 2019

Užíváte si těch posledních dnů na pláži a ochlazování u bazénu a najednou vás překvapí podzim! Začíná náhle a zběsilé hledání správné bundy, kozaček a vhodné kabelky. To vše vede k několika politováníhodným nákupům na poslední chvíli. Buďte dokonale připraveni a vyskočte z letního režimu a oprášte módní trendy na podzim 2019. 

Perfektním doplňkem pro váš podzimní outfit bude šátek nebo městský batoh. Určitě si vemte ležerní svetr, který lze dokonale spárovat s různými kousky. Pokud vám chybí v šatníku sako, je nejvyšší chvíle si ho pořídit. Kabát je důležitou součástí podzimního outfitu. Svetrové šaty po kolena jsou ideální volbou pro ženy, které v práci potřebují hledat ženský a módní vzhled. 

 

Ilustrační foto:https://cz.pinterest.com/pin/636485359822118168/

 

 

Světoví návrháři si vzali za cíl prolomit zastaralé mýty, typu batohy se musí vyrábět pouze ve sportovním stylu a pro sportovní příležitosti. Návrhářům se podařilo zastaralý mýt zbořit nad jejich i naše očekávání! Jelikož s baťůžkami se v poslední době roztrhl pytel, přízeň si získaly u mnoha žen, ke kterým se rychlostí blesku přidávají další nadšené milovnice slušivých baťůžků a není se čemu divit. Elegantní batohy vedou na celé čáře, jelikož jsou nádherným a současně velmi praktickým doplňkem. Tento dokonalý koženkový batůžek Vás určitě nezklame! TOP Novinka od francouzské značky David Jones!

Pokud chcete oživit svůj pracovní den a podzimní náladu, tak určitě sáhněte po všech odstínech oranžové barvy. Neexistuje živější barva než oranžová! Získáme ji když smícháme dohromady žlutou a červenou, barvy slunce a vášně. Tak jasná a poutavá barva. Má povzbuzující a veselé vlastnosti. Oranžovou spojujeme s plamenem, ohněm a proto ji prožíváme jako hřejivou barvu. V psychologii barev zvyšuje příjem kyslíku do vašeho mozku a dokonce vás činí společenštějšími. Pořiďte si alespoň kabelku v této barvě.

Ormisda od italské značky IOAMO je právě takový kousek! S ní se rozhodně neztratíte a i pošmourný a zatažený den, bude s touto taškou zářivý a veselý! Oranžová srší energií a velikost napovídá, že do práce, školy i na výlet, bude prostě jedničkou! Milujete trendy a odvážné doplňky! Kabelky IOAMO jsou přesně takové! Každá má jedinečný a nepřehlédnutelný desing, který zvýrazní, každou její majitelku. Pokud toužíte být středem pozornosti vždy a všude, neváhejte!