MADE IN ITALY

PO - PÁ 10:00 - 18:30

10.května slavíme Mezinárodní den maminek, potěšte maminku originálním dárkem!

Dnes nastal ten správný den, kdy obejmout svou nejmilovanější maminku! 10. května se všude na světě slaví Den matek a vy můžete využít tuto příležitost a poděkovat své mamince za to, že Vám dala život!  Jistě, květiny určitě potěší každou dámu, ale mohly by být už trochu očekávaný dárek a buďme upřímní, ne příliš kreativní. Tentokrát vy to zvládnete na jedničku!

Parfémy, čokolády, brunch a salon krásy či lístky do divadla jsou už trochu více promyšlené dárky! Co vy na to? Vaše maminka si určitě zaslouží jen to nejlepší! Jsou to klasické dárky, ale vaše máma má určitě ráda módu a nejrůznější doplňky. Věřte , že kabelek není nikdy dost!   Pamatujte si, že nemusíte utrácet bohatství, abyste jí dali úžasný dárek. Především by měl být váš dárek promyšlený, osobní a s malým plánováním, nikdy na poslední chvíli. Zde jsou některé skvělé dárky pro maminky.

Naše nejnovější jarní kolekce je naprosto úžasná. Zaručeným tipem je místo kytice peněženka a a kabelka od české značky VUCH!

Kabelky už dávno neslouží jen k uložení peněženky, mobilu nebo make-upu! A už vůbec ne kabelky od české značky VUCH! Dámská kabelka VUCH se stane tvou nejlepší kamarádkou a módním doplňkem, který podtrhne tvoji osobnost! Vyber si originální a kvalitní kousek, který si perfektně sedne s tvým stylem. Ať už je jakýkoliv!

„Říká se, že je modrá dobrá. Pokud si ale myslíš, že je modrá nejlepší, jistě si tě získá taky kabelka Missy. Ta je nejen výjimečná svou krásnou barvou, ale také tvarem, prostorností a praktičností.“

Táto kabelka Vás nadchne!