MADE IN ITALY

PO - PÁ 10:00 - 18:30

Prodejna v srdci Brna IOAMO

 

 

 

Věděli jste, že v Brně na ulici Kobližná 3 (vchod z ulice) Kozí, je naše nová prodejna IOAMO? Pokud si nevíte rady s konfigurátorem kabelek nebo nevíte jakou kabelku si vybrat na našem e-shopu, tak se musíte určitě stavit na naši prodejnu. Naše skvělá prodavačka Vás uvítá a velice ráda Vám poradí.

 

 

 

 

 

Naproti IOAMO je vyhlášený brněnský Bar, který neexistuje. Můžete si dát skvělý nealko nebo alkoholický koktéjl a potom se stavit k nám na nákup. Hned se bude lépe vybírat.

 

Kromě moderních a originálních italských kabelek IOAMO zde také najdete kolekci francouzské značky kabelek Pierre Cardine anebo velice elegantní kožené italské kabelky značky Delami. Pierre Cardin je luxusní francouzká značka, která je velice oblíbená a její výrobky jsou nadčasové a moderní. Kvalitní materiály a zpracování, barvy i tvary produktů jdou vždy s módními trendy a styly francouzkých návrhářů. 

 

 

 

IOAMO jsou módní dámské italské kabelky, které jsou jedinečné svým desingem i barvami! Každý kousek je naprostý originál a Vás upoutají na první pohled. Vnitřní kabelka je vyrobená z polyesteru. Uzavírá se na zip. Uvnitř kabelky dvě menší kapsičky bez zipu. Vnější kabelka slouží jako obal. Rukojeť a vnější kabelka jsou z materiálu EVA, který má vynikající vlastnosti. Kabelku můžete nosit jak v ruce, tak i přes rameno. Materiál EVA neboli polymer má síťovanou strukturu, což mu propůjčuje určité specifické vlastnosti: nepromokavost, odolnost proti UV záření, nízkoteplotní houževnatost, odolnost proti stresu, odolnost proti trhlinám. Snadno se udržuje. Stačí použít vodu a hadřík.